Bursa Gazeteciler Cemiyeti, Kanadoğlu ile CHP ve MHP'li vekilleri ağırlayacak

06-01-2011 13:28

 

BURSA (CİHAN)- Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) ile Nilüfer Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 'Aydınlarla Yüz Yüze Söyleşileri' kapsamında CHP ve MHP'li milletvekillerinin yanı sıra bazı sanatçılar Bursa'ya gelecek. Muharrem İnce, Kamer Genç gibi CHP'li vekiller ile Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu'nun iştirak edeceği söyleşilerde Avrupalı bazı milletvekilleri de yer alacak.

Nilüfer Belediyesi Uğur Mumcu Sahnesi'nde 11 Ocak'ta 'seçime doğru' konulu ilk söyleşiye CHP Milletvekili Durdu Özbolat, MHP Milletvekili Mehmet Zekai Özcan, Avrupa Milletvekili Sirvan Ekici ve eski DSP Genel Başkanı Zeki Sezen katılacak. 26 Ocak'ta ise CHP Milletvekili Kamer Genç ve Muharrem İnce ile MHP Milletvekilleri Oktay Vural ve Yılmaz Tankut, '2011 Seçimlerine Doğru Türkiye' konulu bir konuşma yapacak.

Söyleşilerin 23 Mart'a kadar süreceği ilk bölümünde Yargıtay Onursal Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, Avrupa Milletvekilleri Fatma Pehlivan, Hüseyin Arac ve Murat Kalmış, CHP PM Üyesi Ercan Karakaş, Prof. Dr. Faruk Şen, Prof. Dr. Ersan Şen, Hukukçu Turgut Kazan ve Yücel Sayman, Yazar Mine Ergen ve Pınar Gür, Yönetmen Sefa Önal, Ümit Efekan, Yavuz Özkan, Sanatçı Şerif Sezer, Bennu Yıldırımlar ve Köşe Yazarı Mine Kırıkkanat ile Yazgülü Aldoğan katılacak. CİHAN

 

.